Jesteś tutaj: Projekty

Gotowe projekty domów w Opolu

Oferujemy sprzedaż projektów gotowych z największych polskich pracowni autorskich!

Chcesz wybudować dom i zależy Ci na dobrym projekcie? Proponujemy gotowe plany domów w Opolu, wybieranych spośród ofert największych polskich architektów. Wystarczy, że powiesz nam, czego obecnie potrzebujesz, a my znajdziemy dla Ciebie ciekawe propozycje, spośród których wybierzesz tę najlepszą.

Gotowe projekty domów Opole - dlaczego warto?

Budowa domu zawsze jest kosztowną inwestycją, niezależnie od ostatecznej wielkości budynku. Skorzystanie z gotowego projektu jest więc doskonałym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy i stworzenie obiektu wysokiej klasy. Współpracujemy z wieloma pracowniami autorskimi, dysponującymi projektami standardowymi, nowoczesnymi, rustykalnymi i nie tylko. Różnorodność jest bardzo duża, dlatego chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednią ofertę. Jak przebiega współpraca z naszą firmą? Wystarczy, że powiesz nam o preferowanym stylu, liczbie kondygnacji, ewentualnej obecności garażu czy metrażu. Po przekazaniu nam odpowiednich informacji rozpoczniemy poszukiwania najbardziej odpowiadających im projektów, a następnie prześlemy je do Ciebie. Nasza współpraca nie musi kończyć się na samym wyborze, ponieważ zgodnie z obowiązującym prawem, aby dostać pozwolenie na budowę konieczna jest adaptacja projektu do posiadanej działki. Tym również możemy się zająć!

Oszczędność czasu i pieniędzy - gotowe projekty Opole

Gotowe projekty są naprawdę zróżnicowane, dlatego na pewno znajdziemy odpowiednią ofertę dla Ciebie. Zaoszczędzisz swój czas i możliwie jak najszybciej rozpoczniesz prace budowlane. Jeśli chcesz, możemy Ci również pomóc w uzyskaniu pozwolenia na budowę, a także z innymi formalnościami, dotyczącymi np. przyłączenia mediów. Nad realizacją projektu może natomiast czuwać nasz kierownik. Wybierając współpracę z naszą firmą możesz cieszyć się kompleksową i profesjonalną obsługą oraz pełnym wsparciem ekspertów!

Nowoczesne domy dla wymagających

Wszystkie wyszukiwane przez nas projekty dotyczą domów dobrze zaplanowanych, w których na pewno będzie Ci się dobrze mieszkać. Jeśli tego potrzebujesz, możemy również przygotować wstępny kosztorys planowanej inwestycji. Sprawdzimy czy projekt jest zgodny z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, skompletujemy też dla Ciebie wszelkie wymagane dokumenty, potrzebne do wdrożenia adaptacji i prześlemy wniosek do właściwego urzędu, żeby jak najszybciej otrzymać dla Ciebie pozwolenie na budowę.

Czytaj dalej

Projekt indywidualny domu - najtaniej w Opolu 

 
 W komplecie dokumentów znajdują się 4 egzemplarze projektu który składa się z następujących części: 
 
  • ARCHITEKTURA
 Obejmuje opis funkcji projektu , rozwiązań w zakresie technologii wykonania oraz użycia optymalnych materiałów budowlanych. W części rysunkowej zawarte są rzuty i przekroje kolejnych poziomów budynku: fundamenty, parter, poddasze, dach itp.  
 
  • KONSTRUKCJA
 
Ta  część projektu przedstawia założenia dotyczące "szkieletu" budynku. Na podstawie obliczeń autor projektu sporządza wykaz elementów konstrukcji budynku oraz wymagań dotyczących użytych materiałów.
 
  • INSTALACJE WEWNĘTRZNE
 
Opisy i schematy instalacji wod-kan, energetycznych, gazowych i c.o itp
  
  •  PREZENTACJA PROJEKTU DOMU INDYWIDUALNEGO  W PROGRAMIE 3D.
  •  ADAPTACJA PROJEKTU INDYWIDUALNEGO DO KONKRETNEJ DZIAŁKI
  • W OPCJI DODATKOWEJ PROJEKTY PRZYŁĄCZY MEDIÓW
  • W OPCJI MAPA DO CELÓW PROJEKTOWYCH

Nasze profesjonalne biuro projektowe to przede wszystkim doświadczony zespół architektów świadczących swoje usługi planowania rozbudowy w Opolu i w całym województwie. Poza gotowymi projektami domów, adaptowanymi do wybranej działki (dzięki czemu uzyskać można pozwolenie na budowę) przygotowujemy także indywidualne projekty domów jednorodzinnych i inne plany, które dostosowujemy od podstaw do wymagań klienta oraz warunków zagospodarowania przestrzennego. Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, ale również do przedsiębiorców oraz inwestorów z całej Polski.

Indywidualne projekty domów - Opole

Gdy planujesz budowę domu jednorodzinnego w Opolu lub innego obiektu, możesz skorzystać z gotowych projektów, które następnie trzeba zaadaptować pod konkretną działkę. Nasi architekci tworzą jednak również indywidualne projekty domów jednorodzinnych w Opolu, koniecznych do przystosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni, warunkami zabudowy czy wymogami dotyczącymi przyłączy mediów. Po naszej stronie leży nie tylko przygotowanie projektu domu w Opolu, ale również wszelkiej niezbędnej dokumentacji, umożliwiającej rozpoczęcie budowy. Nasze usługi obejmują sporządzanie i składanie odpowiednich wniosków czy pozyskiwanie informacji z urzędu. Co więcej, zajmujemy się także projektem wszystkich niezbędnych przyłączy oraz instalacji, takich jak wodociągi, gaz, energia czy kanalizacja. Jeśli zdecydujesz się na indywidualny projekt domu w Opolu, będzie można bardziej go spersonalizować i wziąć pod uwagę dodatkowe preferencje klienta, właśnie dlatego wiele osób decyduje się na zlecenie tworzenia projektu od podstaw. Naszą firmę cechuje najlepsze projektowanie domów w Opolu - skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Projekty domów jednorodzinnych w Opolu - dlaczego warto się zdecydować?

Nasz zespół architektów charakteryzują doświadczenie i wszechstronność, dlatego zawsze staramy się sprostać nie tylko trudnościom w adaptacji projektu do działki, ale także indywidualnym wymaganiom klientów. Doskonale wiemy, jakie warunki muszą spełniać projekty domów jednorodzinnych w Opolu, aby można być uzyskać pozwolenie na jego budowę, wobec tego należy pamiętać o takich aspektach, jak choćby dostęp do drogi publicznej czy miejsce na odpady komunalne. Wybierając nasze usługi, zaoszczędzisz czas, a także unikniesz papierkowej roboty i będziesz miał pewność, że Twój dom lub inny obiekt zbudowany został zgodnie z obowiązującymi przepisami, zapewniając Ci tym samym bezpieczeństwo i stabilność na długie lata. Tworzone przez nas projekty domów jednorodzinnych w Opolu są gwarancją pełnego profesjonalizmu i niesamowitej jakości.