Jesteś tutaj: Adaptacja projektu

Adaptacja projektów w Opolu

Najtańsza adaptacja projektu domu Opole

Inwestor przy wyborze budynku ma możliwość wyboru pomiędzy projektem gotowym domu lub projektem indywidualnym. Jak się okazuje projekt „gotowy” jest  gotowy  tylko z nazwy.  Zgodnie z przepisami aby uzyskać pozwolenie na budowę  uprawniony projektant musi go zaadaptować do konkretnej działki. Oprócz pozwolenie na budowę mamy możliwość uzyskania zgłoszenia projektu budowalnego które może skrócić czas oczekiwania, jednak inwestor ma tak zwaną "cichą zgodę" i nie ma pozowlenia na budowę. Może jedynie uzyskać zaświdczenie z Urzędu Miasta lub Starostwa na złożony do zatwierdzenia projekt domu.

Adaptacja projektu, czyli co jest do zrobienia:

Sprawdzamy czy projekt jest zgodny z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub występujemy o wydanie decyzji o warunkach zabudowy.

Przygotujemy do akceptacji projekt zagospodarowania działki wraz z przyłączami jeśli będzie to konieczne.

Kompletujemy w imieniu inwestora wszystkie potrzebne do adaptacji projektu domu dokumenty,  w tym mapę do celów projektowych, wypis i wyrys z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub decyzję o warunkach zabudowy. W przypadku przyłączy składamy wnioski i uzgadniamy przygotowany projekt przyłącza zgodny z wydanymi warunkami przyłączeniowymi. Możemy przygotować projekt  przyłączy : energii, wody, ciepła c.o. , gazu oraz kanalizacji . W projekcie zagospodarowania terenu umieścimy wybrany projekt domu na Waszej działce zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Wykonamy zjazd na działkę, tereny utwardzone oraz miejsce na odpady komunalne. Ponadto przygotujemy zestawienie powierzchni utwardzonych i terenów zielonych zgodnie z zapisami z planu zagospodarowania  oraz dodatkowo jeśli będzie to wymagane  zaprojektujemy zjazd/ wjazd na posesję celem uzyskania zgody na dostęp działki do drogi publicznej przygotowany przez osobę z uprawnieniami w branży drogowej. Jeśli będzie wymagane pozwolenie na budowę zjazdu na działkę Inwestora, przygotujemy komplet dokumentów i złożymy go w odpowiednim Urzędzie.

Podsumowanie procesu adaptacji projektu

  1. Wybieramy projekt budynku gotowy lub projekt indywidualny budynku. W przypadku projektu gotowego nasze biuro może zamówić dla Państwa projekt wraz ze zgodą na zmiany. Mamy umowy z wiekszością pracownii w Polsce.

  2. Kompletujemy potrzebne dokumenty dla projektowanego budynku oraz przyłączy

  3. Zamawiamy mapę do celów projektowych u geodety

  4. Po akceptacji naszych propozycji przez Inwestora składamy wymagane egzempalrze projekty budynku oraz przyłączy we właściwym urzędzie.

  5. Czekamy na „pozytywne” załatwienie sprawy.

  6. Inwestor odbiera od nas komplet dokumentów wraz z pozwoleniem na budowę.

Czas oczekiwania od przyjęcia zlecenia od inwestora do odebrania pozwolenie na budowę  trwa około trzy - cztery miesiące, w tym oczekiwanie na mapę do celów projektowych to ponad jeden miesiąc. 

Adaptacja projektów Opole - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać akurat naszą firmę? Otóż adaptacją projektów w Opolu zajmujemy się od lat. Dzięki temu mamy duże doświadczenie i ogromną wiedzę w tym zakresie. Chętnie doradzamy i odpowiadamy na pytania. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów i zawsze bierzemy pod uwagę ich pomysły. Ponadto gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy. Każdy z nich jest dla nas równie ważny, dlatego poświęcamy im odpowiednią ilość czasu.

Wybierając naszą firmę, nie musisz martwić się wypełnianiem dużych ilości zbędnych dokumentów i formularzy. My zajmiemy się tym za Ciebie! Dodatkowo zaoszczędzisz wiele czasu, ponieważ będziesz zwolniony ze składania wizyt w urzędach i u geodety.

Korzystając z usług naszej firmy, będziesz miał dostęp do najlepszych pracowni projektowych w Polsce. Dzięki wieloletniej pracy w branży zyskaliśmy wiele kontaktów i znajomości. Jesteśmy w stanie dotrzeć do liderów, przygotowujących światowej klasy projekty budowlane. Zatem, jeśli chcesz się wyróżnić i postawić dom marzeń, skorzystaj z naszej pomocy.

Wybierając naszą firmę nie musisz długo czekać na komplet dokumentów i pozwolenie na budowę. Dokładamy wszelkich starań, aby załatwić to możliwie jak najszybciej.

Zadowolenie klientów to nasz priorytet. Robimy wszystko, aby spełnić oczekiwania zleceniodawców. Zatem, jeśli szukasz rzetelnej i zaufanej firmy, zajmującej się adaptacją projektów w Opolu, wybierz Embargo. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w atrakcyjnych cenach.